posts under Aktualności category

01 Sie

Wystawa i czytanie Biblii – zaangażuj się!

Gorąco zachęcamy was do zaangażowania się w dwie inicjatywy związane z Biblią, organizowane z okazji otwarcia Centrum. 1) Czytanie Biblii na głos.Ten pomysł zakłada przeczytanie całej Biblii na głos. Szacunkowo zajmie to około 100 godzin (czytanie odbywa się bez przerwy, 24 godziny na dobę), dlatego potrzebujemy 400 ludzi chętnych czytać głośno Pismo Święte przez 15 […]

27 Lip

Spotkanie uwielbiające i ognisko

Serdecznie zapraszamy na niedzielne (1 sierpnia 2021) spotkanie uwielbiające połączone z ogniskiem! Zaczynamy o godz. 17:00 w kościele. Uwaga, prosimy o przyniesienie ze sobą kiełbasek (w końcu to ognisko) oraz (jeśli tylko dacie radę i chcecie podzielić się z innymi) upieczenie ciasta. Mamy nadzieję na naprawdę dobry czas wspólnego uwielbienia. Do zobaczenia!

25 Lip

Apel Diakonii Polskiej

02 Lip

Gość z USA

Serdecznie zapraszamy na nabożeństwo w nadchodzącą niedzielę (4 lipca) o godz. 10:15. Kazanie wygłosi Ewangelista tegorocznego Tygodnia Ewangelizacyjnego – Stuart McAllister ze Stanów Zjednoczonych. Zapraszamy!

26 Cze

Zapraszamy do kościoła!

Od dzisiaj (26.06) limit osób przebywających w obiektach sakralnych został zwiększony do 75% miejsc. Zapraszamy serdecznie do kościoła!

21 Cze

Sprzątanie Centrum Parafialnego

W sobotę od godz. 8:00 prosimy o pomoc w kolejnym sprzątaniu Centrum, które obejmie również zamiatanie placu (prosimy przynieść z sobą miotły). Osoby chętne upiec ciasto prosimy o kontakt z kancelarią.

21 Cze

Dołącz do zbiórki!

„Wspierajcie świętych w potrzebach, okazujcie gościnność”. (List do Rzymian 12, 13) Zachęcamy do udziału w zbiórce funduszy dla przedszkola „Casa de la Amistad” i domu dziecka dla dzieci ulicy „Casa Hogar” w Walencji oraz na działalność na rzecz dzieci i młodzieży w Barquisimeto w Wenezueli. Wenezuela przeżywa dramatyczny kryzys polityczny i gospodarczy. Pandemia COVID-19 w […]

21 Cze

Śniadanie dla Kobiet

Zapraszamy na Śniadanie dla Kobiet w Hotelu Gołębiewski w Wiśle – 3 lipca w godzinach 9:30 – 14:30. Temat: „Świadoma swojego wpływu”, poprowadzi Nela Kłapa. Bilety do zakupienia przez stronę SniadanieDlaKobiet.pl lub w kancelarii parafialnej w Wiśle Malince, księgarni Warto w Cieszynie i księgarni Szaron w Ustroniu. Cena to 60 zł. Liczba miejsc jest ograniczona.

20 Maj

Tydzień modlitw o uzdrowienie

Ewangelia Mateusza 18,19: Zapewniam też was, że jeśliby dwaj spośród was na ziemi uzgodnili coś, o co chcieliby poprosić mojego Ojca w niebie, On spełni ich prośbę. Pragniemy jako zbór przystąpić do tygodniowej modlitwy w intencji zdrowia Janeczki od Bajcara oraz innych osób (o które modlimy się co niedzielę). Codziennie od poniedziałku 24 maja, do […]

11 Maj

Spotkanie dla kobiet

Serdecznie zapraszamy na spotkanie dla kobiet, które odbędzie się we wtorek 25 maja br. o godz. 17:00. Temat: Czy uważasz że Bóg jest dobry?Wykład poprowadzi Ilona Hajewska.

© 2006-2017 Parafia Ewangelicko-Augsburska w Wiśle Malince.