Kategoria: Dla Kobiet

Spotkanie dla kobiet

Data wpisu: 23 maja 2023| Aktualności

Już dziś 23 maja o godz.17.00 kolejne spotkanie dla kobiet . Temat spotkania: List do Rzymian rozdział 5. Temat poprowadzi Ilona Hajewska Prosimy o przyniesienie czegoś dobrego: słonego lub słodkiego. Zapraszamy!

„Pozostała tylko nadzieja” – spotkanie z Idą Hrdlickovą

Data wpisu: 5 listopada 2022| Aktualności

Zapraszamy serdecznie na spotkanie z niezwykłą kobietą – Idą Hrdlickovą – bohaterką powieści Lidii Czyż „Pozostała tylko nadzieja”. Spotkanie odbędzie się 22 listopada o godz. 17:00 w Centrum Malinka. W programie przewidziany jest wykład oraz poczęstunek. *Uwaga, wydarzenie nie tylko dla kobiet 😉

Październikowe Spotkanie Dla Kobiet

Data wpisu: 25 października 2022| Aktualności

Zapraszamy na Spotkanie Dla Kobiet, które odbędzie się we wtorek (25 października) o godz. 17:00 w Centrum Malinka. Spotkanie poprowadzi Ilona Hajewska, która podzieli się tematem: Bóg współdziała we wszystkim ku dobremu. Do zobaczenia!

Spotkanie dla kobiet

Data wpisu: 24 września 2022| Aktualności

Serdecznie zapraszamy wszystkie panie na Spotkanie dla kobiet, które odbędzie się w nadchodzący wtorek 25 kwietnia o godz. 17:00. Temat: List do Rzymian rozdz. 4 Spotkanie poprowadzi Ilona Hajewska. Prosimy o przyniesienie czegoś do jedzenia  ( na słono lub na słodko ) . Zapraszamy

Czerwcowe Spotkanie dla Kobiet

Data wpisu: 17 czerwca 2022| Aktualności

Wszystkie panie zapraszamy serdecznie na Spotkanie dla Kobiet w najbliższy wtorek (21 czerwca) na godz. 17:00. Spotkanie poprowadzi Ilona Hajewska. Temat: „Świętowanie”. Do zobaczenia! PS Prosimy o przyniesienie czegoś dobrego (zarówno słodkiego, jak i słonego).

Śniadanie Dla Kobiet 2022

Data wpisu: 30 maja 2022| Aktualności

Zapraszamy na Śniadanie dla kobiet w Hotelu Gołębiewski w Wiśle, dnia 2 lipca w godzinach 9:30 – 14:30. Temat spotkania: „Jaka jest twoja nadzieja”. Bilety w cenie 85 zł można nabyć w kancelarii parafialnej w Wiśle Malince i w księgarniach: Szaron w Ustroniu, Warto w Cieszynie oraz na stronie: SniadanieDlaKobiet.pl.

Majowe Spotkanie Dla Kobiet

Data wpisu: 22 maja 2022| Aktualności

Wszystkie panie zapraszamy serdecznie na Spotkanie Dla Kobiet we wtorek (24 maja) o godz. 17:00. Temat spotkania: Proście o cokolwiek chcecie, a stanie się wam. Czy na pewno? Poprowadzi Ilona Hajewska.

Kwietniowe Spotkanie Dla Kobiet

Data wpisu: 23 kwietnia 2022| Aktualności

Wszystkie panie zapraszamy serdecznie na kolejne już Spotkanie Dla Kobiet. Poprowadzi je Ilona Hajewska, która przyjedzie do nas z tematem „Nie sądźcie, a nie będziecie sądzeni. Czy masz z tym problem?”. Wtorek, 26 kwietnia, godz. 17:00, Centrum MALINKA. Do zobaczenia!

Mediacja w relacjach

Data wpisu: 23 kwietnia 2022| Służba

Mediacja to sposób na wypracowanie satysfakcjonującego strony rozwiązania sporu na drodze dobrowolnych i poufnych rozmów. Rozmowy te prowadzi mediator – bezstronna i neutralna osoba trzecia.   W naszym Centrum mediacje prowadzi: ILONA HAJEWSKA – jest sędzią w stanie spoczynku, mediatorem sądowym oraz prowadzi mediacje małżeńskie i  rodzinne   Spotkania mediacyjne i duszpasterskie odbywają się w Centrum […]

„Boży ład”, czyli spotkanie dla kobiet połączone z kolacją dla mężczyzn

Data wpisu: 2 marca 2022| Aktualności

Tym razem (nietypowo!) zapraszamy wszystkie panie na… Kolację dla mężczyzn. Już w najbliższy wtorek (8 marca) spotkania, które na ogół odbywają się w różnych terminach (Spotkania dla kobiet oraz Kolacje dla mężczyzn) połączą się w jedno spotkanie – zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Wierzymy, że dla wszystkich będzie to naprawdę wartościowy czas! Spotkanie […]

Czy oskarżamy Boga? – Spotkanie dla Kobiet

Data wpisu: 19 lutego 2022| Aktualności

Serdecznie zapraszamy Panie na spotkanie dla kobiet we wtorek 22 lutego o godz. 17:00. Temat: Czy oskarżamy Boga? Spotkanie poprowadzi Ilona Hajewska.

Uwaga! Zmiana godziny spotkań dla mam z dziećmi!

Data wpisu: 10 grudnia 2021| Aktualności

Ważne ogłoszenie dla wszystkich mam chcących wziąć udział w Godzince dla mam z dziećmi: zmieniamy godziny spotkań. Widzimy się w każdy wtorek w godz. 9:00-10:00 (wcześniej zaczynałyśmy o 8:45). Do zobaczenia na najbliższym spotkaniu!

Spotkanie dla kobiet

Data wpisu: 22 listopada 2021| Aktualności

Serdecznie zapraszamy na spotkanie dla kobiet, które odbędzie się w najbliższy wtorek – 23 listopada o godz. 17:00. Tematem ŁASKA, podzieli się Ilona Hajewska

Spotkanie dla kobiet

Data wpisu: 24 października 2021| Aktualności

Serdecznie zapraszamy na spotkanie dla kobiet, które odbędzie się w najbliższy wtorek – 26 października o godz. 17. Tematem ŁASKA, podzieli się Ilona Hajewska

Spotkanie dla Kobiet

Data wpisu: 18 września 2021| Aktualności

Serdecznie zapraszamy na spotkanie dla kobiet, które odbędzie się w najbliższy wtorek – 21 września o godz. 17. Tematem ŁASKA, podzieli się Ilona Hajewska

Matka z dzieckiem

Godzinka dla mam z dziećmi

Data wpisu: 5 września 2021| Aktualności

Jedną z pierwszych inicjatyw w Centrum Malinka są spotkania dla matek z dziećmi. Będzie to luźny czas, choć nie zabraknie też chwili na refleksję nad Słowem Bożym. W każdy wtorek, o godz. 9:00. Spotkanie otwarte dla wszystkich mam oraz dzieci. Serdecznie zapraszamy!

Spotkanie dla kobiet

Data wpisu: 21 lipca 2021| Aktualności

Serdecznie zapraszamy na spotkanie dla kobiet, które odbędzie się we wtorek 25 maja br. o godz. 17:00. Temat: Czy uważasz że Bóg jest dobry? Wykład poprowadzi Ilona Hajewska.

Godzinka dla mam z dziećmi

Data wpisu: 23 września 2021| Służba

Zbieramy się co tydzień, we wtorki o godz. 9:00. W planie: 9:00 – wspólna zabawa integracyjna z dziećmi 9:15 – refleksja biblijna „Ku zachęceniu” dla mam 9:30 – podsumowanie i modlitwa w mniejszych grupkach Dla chętnych kawa i luźne rozmowy do ok. godz. 10:00 Serdecznie zapraszamy wszystkie mamy!

Spotkanie dla Kobiet

Spotkania dla kobiet

Data wpisu: 19 sierpnia 2021| Służba

Comiesięczne spotkania, gdzie zaproszone prelegentki dzielą się tematami dostosowanymi do aktualnych potrzeb kobiet. Jest również czas na rozmowy, zachęcenie i modlitwę o siebie nawzajem, a wszystko to w ciepłej, przyjaznej atmosferze. Odbywają się w 3 lub 4 wtorek miesiąca godz. 17:00.

Śniadanie dla Kobiet

Data wpisu: 19 sierpnia 2021| Służba

Coroczne spotkanie ewangelizacyjne dla około 800 kobiet, organizowane przy współpracy ze Stowarzyszeniem Deorecordings, odbywające się w Hotelu Gołębiewski, w Wiśle. Spotkania te mają swoją markę wypracowaną przez kilkanaście lat. Co roku cieszą się dużym zainteresowaniem i docierają do coraz to nowszego grona kobiet.