Kategoria: Dla mężczyzn

Kolacja dla mężczyzn

Data wpisu: 9 września 2023| Aktualności

Już w najbliższy wtorek 12 września o godz. 18.00, odbędzie się kolejna Kolacja dla mężczyzn. Temat spotkania: Boża łaska w świecie starotestamentowych wojen. Gościem spotkania będzie Tomasz Hajewski. Zapraszamy.  Jak zawsze gwarantujemy dobry posiłek dla ducha i dla ciała.    

Kolacja dla mężczyzn

Data wpisu: 7 sierpnia 2023| Aktualności

Już jutro odbędzie się kolejne spotkanie dla mężczyzn. Jak zawsze spotykamy się o godz.18.00. Gościem spotkania będzie Józek Niemczyk. Panowie zapraszamy serdecznie!

Kolacja dla mężczyzn

Data wpisu: 14 lipca 2023| Aktualności

Panowie! Już w najbliższy wtorek 18 lipca o godz. 18.00 zapraszamy na kolejne spotkanie dla mężczyzn. Gościem spotkania będzie ks. Leszek Czyż. Temat: O okultyzmie słów kilka- część 2. Oczywiście w trakcie spotkania będzie wspólny śpiew oraz poczęstunek. Zapraszamy!  

Kolacja dla mężczyzn

Data wpisu: 9 czerwca 2023| Aktualności

Panowie! Jak co miesiąc zapraszamy na kolejne spotkanie skierowane właśnie do nas. Gościem spotkania będzie, znany nam już chociażby z konferencji apologetycznej, Mateusz Jakubowski. Mateusz podzieli się tematem: ” Bądź mężny! – o potrzebie męstwa we współczesnym świecie”. Oczywiście jak zawsze będzie czas na wspólne uwielbienie oraz na część „gastronomiczną” Spotykamy się tradycyjnie o godz.18.00. […]

kolacja dla mężczyzn

Grudniowa kolacja dla mężczyzn

Data wpisu: 9 grudnia 2022| Aktualności

Zapraszamy na kolejne spotkanie dla mężczyzn (ostatnie w tym roku!). Tradycyjnie spotykamy się we wtorek 13.12 godz 18.00 w Centrum Malinka. Gość spotkania : Darek Krzyżok Temat : Gdyż Ja Pan nie zmieniam się! (księga Malachiasza) Oczywiście w trakcie spotkania zapraszamy na wspólny śpiew, czas na dyskusje, i jak zawsze poczęstunek. Zapraszamy . Będziemy się […]

kolacja dla mężczyzn

Listopadowa Kolacja Dla Mężczyzn

Data wpisu: 5 listopada 2022| Aktualności

Wszystkich panów zapraszamy serdecznie na Kolację Dla Mężczyzn, która odbędzie się we wtorek (8 listopada) o godz. 18:00. Temat spotkania: Czy można cieszyć się życiem w dobie kryzysu. Naszym gościem będzie Marek Sojka. Do zobaczenia!

kolacja dla mężczyzn

Październikowa Kolacja Dla Mężczyzn

Data wpisu: 9 października 2022| Aktualności

Zapraszamy na kolejną już Kolację Dla Mężczyzn! Tym razem tematem Żołnierze-wojownicy-bohaterowie wiary cz.2. podzieli się z nami Tomasz Hajewski. Do zobaczenia we wtorek (11 października) o godz. 18:00 w Centrum Malinka!

kolacja dla mężczyzn

Kolacja Dla Mężczyzn – wrzesień 2022

Data wpisu: 11 września 2022| Aktualności

Zapraszamy na kolejną już Kolację Dla Mężczyzn! Tym razem naszym gościem będzie Piotr Żądło, który podzieli się tematem: Mąż Boży: człowiek pokory, oddania i chwały. Spotykamy się już w najbliższy wtorek (13 września 2022) o godz. 18:00. Do zobaczenia!

Czerwcowa Kolacja Dla Mężczyzn

Data wpisu: 12 czerwca 2022| Aktualności

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie dla mężczyzn! Tematem: ” Szczególny rodzaj kapłaństwa” podzieli się z nami nasz gość – Mateusz Mendroch. Do zobaczenia we wtorek o 18:00.

Majowa kolacja dla mężczyzn

Data wpisu: 7 maja 2022| Aktualności

W najbliższy wtorek (10 maja) o godz. 18.00 odbędzie się kolejna Kolacja dla mężczyzn. Gościem spotkania będzie Aleksander Macha. Temat: Jak bardzo ostateczne są czasy w których żyjemy… Do zobaczenia w Centrum Malinka!

„Wyjście z łodzi”, czyli kolacja dla mężczyzn

Data wpisu: 13 kwietnia 2022| Aktualności

Zapraszamy na kolejną już kolację dla mężczyzn, która odbędzie się 19 kwietnia o godz. 18:00. Naszym gościem będzie Łukasz Kropisz. Temat spotkania „Wyjście z łodzi”. Standardowo oprócz czasu na Słowo przewidziany jest także wspólny śpiew oraz posiłek. Zapraszamy serdecznie!

„Boży ład”, czyli spotkanie dla kobiet połączone z kolacją dla mężczyzn

Data wpisu: 2 marca 2022| Aktualności

Tym razem (nietypowo!) zapraszamy wszystkie panie na… Kolację dla mężczyzn. Już w najbliższy wtorek (8 marca) spotkania, które na ogół odbywają się w różnych terminach (Spotkania dla kobiet oraz Kolacje dla mężczyzn) połączą się w jedno spotkanie – zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Wierzymy, że dla wszystkich będzie to naprawdę wartościowy czas! Spotkanie […]

Spotkanie dla mężczyzn

Żołnierze – wojownicy – bohaterowie wiary, czyli kolejna kolacja dla mężczyzn

Data wpisu: 4 stycznia 2022| Aktualności

Serdecznie zapraszamy wszystkich panów na kolejną kolację dla mężczyzn! Tym razem naszym gościem będzie Tomasz Hajewski, który podzieli się z nami tematem Żołnierze – wojownicy – bohaterowie wiary. Spotykamy się we wtorek (11 stycznia) o godz. 18:00. Do zobaczenia!

Spotkanie dla mężczyzn

Kolacja dla mężczyzn – 14 grudnia

Data wpisu: 13 grudnia 2021| Aktualności

Serdecznie zapraszamy na kolację dla mężczyzn w najbliższy wtorek (14 grudnia) o godz. 18:00. Świadectwem życia podzieli się z nami gość – Sebastian Nowicki.

Spotkanie dla mężczyzn

Kolacja dla mężczyzn – 9 listopada

Data wpisu: 6 listopada 2021| Aktualności

Serdecznie zapraszamy na kolację dla mężczyzn w najbliższy wtorek (9 listopada) o godz. 18:00. Tematem Rola Biblii w rozwoju i przetrwaniu Kościoła i rodziny podzieli się z nami nasz gość – Jerzy Marcol.

Kolacja dla Mężczyzn

Data wpisu: 5 października 2021| Aktualności

Panowie zapraszamy na kolejną Kolację dla mężczyzn. Spotykamy się w najbliższy wtorek 11 kwietna 0 godz. 18:00. Mówcą wieczoru będzie ks. Leszek Czyż. Nie zabraknie oczywiście czegoś dobrego do zjedzenia. Zapraszamy!

kolacja dla mężczyzn

Kolacje dla mężczyzn

Data wpisu: 19 sierpnia 2021| Służba

Spotkania, które mają na celu rozwój duchowy mężczyzn, pobudzenie ich do działania i nawiązywanie relacji. Odbywają się co miesiąc i zawsze towarzyszy im kolacja. Jest to czas rozmów, wspólnego uwielbienia Boga i słuchania Słowa Bożego. Zaproszeni goście dzielą się swoimi przemyśleniami, a następnie odpowiadają na pytania i prowadzą dyskusję. Kolacje dla mężczyzn odbywają się w […]