Transmisja

Główne łącze do internetowych transmisji nabożeństw dostarcza Polineo, dziękujemy!

W związku z awarią systemu wideo, w dniu dzisiejszym odbędzie się tylko transmisja audio.

Za utrudnienia przepraszamy.

Zapisy kazań wideo można już oglądać na urządzeniach z systemem iOS (Apple).

W przypadku zauważenia problemów z transmisją można wysłać nam wiadomość na adres obsluga@malinka.org.pl, w treści poza krótkim opisem prosimy o informację o przeglądarce internetowej, systemie operacyjnym i godzinie wystąpienia problemu. Jednocześnie zapraszamy do zapoznania się z artykułem pomocy technicznej.

Transmisja wideo
Transmisja audio


Będziemy bardzo wdzięczni za wszystkie ofiary na pokrycie kosztów transmisji.
Nr konta 79 1020 1390 0000 6302 0144 5931 tytuł: Ofiara na cele kultu religijnego (Internet).

 

 Bohaterowie wiary

Bohaterowie wiary

Oszust, kłamca, morderca, prostytutka.. Biblia właśnie takie osoby nazywa bohaterami wiary. Czy to pomyłka? Czy może zostali tak nazwani, bo wyróżniało ich coś specjalnego?  (Książka o  16 niezwykłych bohaterach wiary do zakupienia w Kancelarii parafialnej)
Powrót do domu Ojca

Powrót do domu Ojca

Bardzo dobrze znana wszystkim przypowieść o synu marnotrawnym, przedstawiona w interesujący sposób, z przeplatającą się refleksją o bohaterach historii i mnie samym. (Do zakupienia w Kancelarii parafialnej)
Pozwolił nam wołać Ojcze

Pozwolił nam wołać Ojcze

Druga książka ks. Leszka Czyża poświęcona modlitwie, której nauczał Jezus, a nazwanej od jej pierwszych słów - Ojcze nasz... (Do zakupienia w Kancelarii parafialnej)
"Za wszystko dziękujcie Bogu, taka jest bowiem wola Boża względem was w Jezusie Chrystusie." 1 List Św. Pawła do Tesaloniczan 5.18