Spotkajmy się na żywo!

Zapraszamy!

Forma naszych spotkań, to nie tylko „klasyczne nabożeństwo”. To czas pełen śpiewu, wykładów biblijnych, świadectw, ale również radosnej atmosfery, którą chcemy tworzyć wspólnie z tobą!

Lokalizacja

Gdzie?

Oprócz skoczni, wyciągów narciarskich czy zameczku prezydenckiego, Wisła znana jest również z Centrum Malinka, przy ul Cieńkowskiej, które po nabożeństwie może być punktem startowym m.in. górskiej wycieczki.

Zegar

Kiedy?

Na żywo i online spotykamy się w każdą niedzielę o 10:15. Jeśli chcesz brać udział w spotkaniach domowych również w trakcie tygodnia, skontaktuj się z nami!

Oto kilka typowych pytań

Oczywiście! Zarówno obok nowego, jak i starego budynku znajdziesz miejsce dla siebie.
Tak, w trakcie nabożeństw odbywają się szkółki niedzielne dla 3 grup wiekowych: 0-5 lat, 6-8 lat, 9-13 lat. Wszystkie szkółki odbywają się w salach na dole .
Nabożeństwo trwa około 1,5 godziny.
Nasza okolica to dobra baza noclegowa, jeśli nie wiesz, co wybrać, zadzwoń do naszej kancelarii parafialnej, kontakt znajdziesz na tej stronie. Chętnie pomożemy w znalezieniu noclegu.
Tak, jeśli chcesz spokojnie zaparkować i siąść w dogodnym dla Ciebie miejscu, radzimy przyjechać kilkanaście minut prędzej.
Co niedzielę odbywają się transmisje internetowe, w których uczestniczą setki ludzi, którzy nie mogą być z nami na miejscu. Zachęcamy do uczestniczenia w nabożeństwach przez Internet
Nie musisz nic ze sobą zabierać, postaramy się, żeby niczego Ci nie brakowało!

Poznaj naszą historię, w co wierzymy i dowiedz
się więcej, przechodząc do zakładki „O nas”.