Spotkajmy się na żywo!

Zapraszamy!

Forma naszych spotkań, to nie tylko „klasyczne nabożeństwo”. To czas pełen śpiewu, wykładów biblijnych, świadectw, ale również radosnej atmosfery, którą chcemy tworzyć wspólnie z tobą!

Lokalizacja

Gdzie?

Oprócz skoczni, wyciągów narciarskich czy zameczku prezydenckiego, Wisła znana jest również z Centrum Malinka, przy ul Cieńkowskiej, które po nabożeństwie może być punktem startowym m.in. górskiej wycieczki.

Zegar

Kiedy?

Na żywo i online spotykamy się w każdą niedzielę o 10:15. Jeśli chcesz brać udział w spotkaniach domowych również w trakcie tygodnia, skontaktuj się z nami!

Oto kilka typowych pytań

Oczywiście! Zarówno obok nowego, jak i starego budynku znajdziesz miejsce dla siebie.
Tak, w trakcie nabożeństw odbywają się szkółki niedzielne dla 3 grup wiekowych: 0-5 lat, 6-8 lat, 9-13 lat. Wszystkie szkółki odbywają się w salach na dole .
Jeśli dzieci śpią lub są spokojne można skorzystać ze specjalnie wydzielonej w głównej sali "strefy wózków". Można również przejść do sali małego dziecka, gdzie dla rodziców jest prowadzona transmisja nabożeństwa.
Nabożeństwo trwa około 1,5 godziny. Po nabożeństwie wszyscy zaproszeni są do kawiarenki, gdzie czas płynie wyjątkowo szybko i kolejna godzina znika w mgnieniu oka.
Będziemy bardzo wdzięczni za wsparcie finansowe jednak jest to zupełnie dobrowolne i nie wymagane, by uczestniczyć w nabożeństwie, czy skorzystać z kawiarenki. Ofiarę można wrzucić do skrzynki bądź przekazać elektronicznie - Blikiem.
Tak, jeśli chcesz spokojnie zaparkować i siąść w dogodnym dla Ciebie miejscu, radzimy przyjechać kilkanaście minut prędzej.
Co niedzielę odbywają się transmisje internetowe, w których uczestniczą setki ludzi, którzy nie mogą być z nami na miejscu. Zachęcamy do uczestniczenia w nabożeństwach przez Internet
Nie musisz nic ze sobą zabierać, postaramy się, żeby niczego Ci nie brakowało!
Nasza okolica to dobra baza noclegowa, jeśli nie wiesz, co wybrać, zadzwoń do naszej kancelarii parafialnej, kontakt znajdziesz na tej stronie. Chętnie pomożemy w znalezieniu noclegu.

Poznaj naszą historię, w co wierzymy i dowiedz
się więcej, przechodząc do zakładki „O nas”.