Kategoria: Dla dzieci

Szkółki niedzielne w czasie Świąt Wielkanocnych

Data wpisu: 13 kwietnia 2022| Aktualności

Informujemy, że w czasie Świąt Wielkanocnych szkółki niedzielne nie odbywają się. Najbliższe zajęcia szkółki już w niedzielę 24 kwietnia.

Dni Dobrej Nowiny

Data wpisu: 5 lutego 2022| Aktualności

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci na Dni Dobrej Nowiny w dniach 21-23 lutego. Zaczynamy o godz 10:00 i kończymy ok 12:00. Gościem spotkań będzie zaproszona misjonarka. Ważna informacja: we wtorek (22.02) zajęcia będą się odbywały na zewnątrz, dlatego więc prosimy o odpowiedni ubiór. Do zobaczenia!

Uwaga! Zmiana godziny spotkań dla mam z dziećmi!

Data wpisu: 10 grudnia 2021| Aktualności

Ważne ogłoszenie dla wszystkich mam chcących wziąć udział w Godzince dla mam z dziećmi: zmieniamy godziny spotkań. Widzimy się w każdy wtorek w godz. 9:00-10:00 (wcześniej zaczynałyśmy o 8:45). Do zobaczenia na najbliższym spotkaniu!

Skauting z Biblią

Data wpisu: 27 października 2021| Aktualności

Najbliższe spotkanie Skautingu odbędzie się w sobotę 30 kwietnia 2022 w godzinach 10:30-13:00. Dzieci są proszone o zabranie z sobą kiełbasek gdyż planujemy ognisko. Ruszamy z inicjatywą spotkań skautingowych dla dzieciaków! Będzie sportowo, modelarsko, kulinarnie, muzycznie, a przede wszystkim – wartościowo! Garść przydatnych informacji: dzieci spotykają się w dwóch grupach wiekowych: 7-9 oraz 10-13; podstawowym […]

Matka z dzieckiem

Godzinka dla mam z dziećmi

Data wpisu: 5 września 2021| Aktualności

Jedną z pierwszych inicjatyw w Centrum Malinka są spotkania dla matek z dziećmi. Będzie to luźny czas, choć nie zabraknie też chwili na refleksję nad Słowem Bożym. W każdy wtorek, o godz. 9:00. Spotkanie otwarte dla wszystkich mam oraz dzieci. Serdecznie zapraszamy!

Dziecko z mapą

Wycieczka dla dzieci – zasady uczestnictwa

Data wpisu: 30 sierpnia 2021| Aktualności

W najbliższą sobotę (04.09), w trakcie otwarcia Centrum – niezależnie od warunków pogodowych – odbędzie się wycieczka dla dzieci (skauting). Całość powinna zająć ok. 3h. Na zakończenie przewidziane jest ognisko – ciepłe jedzenie i picie. Zbiórka, o godz. 15:30 Regulamin dostarczony przez organizatorów: SKAUTING Z BIBLIĄ Zasady uczestnictwa w wycieczce z elementami skautingu-harcerstwa: */ wycieczka […]

Chórek dziecięco-młodzieżowy

Data wpisu: 19 sierpnia 2021| Służba

To doskonałe miejsce dla każdego dziecka, które choć trochę lubi śpiewać. Dzieci pod opieką prowadzą-cego mogą spędzić super czas rozwijając swoje talenty muzyczne, jednocześnie służąc ludziom i Bogu. Chórek prowadzi doświadczona Gosia Rymorz, która zapala swoją pasją nie tylko dzieci starsze, ale i te najmłodsze. Próby chórku odbywają się w każdą sobotę o godzinie 9:00.

Godzinka dla mam z dziećmi

Data wpisu: 23 września 2021| Służba

Zbieramy się co tydzień, we wtorki o godz. 9:00. W planie: 9:00 – wspólna zabawa integracyjna z dziećmi 9:15 – refleksja biblijna „Ku zachęceniu” dla mam 9:30 – podsumowanie i modlitwa w mniejszych grupkach Dla chętnych kawa i luźne rozmowy do ok. godz. 10:00 Serdecznie zapraszamy wszystkie mamy!

Klub Dobrej Nowiny

Data wpisu: 19 sierpnia 2021| Służba

Spotkania dla dzieci, gdzie przez różne formy aktywności (np. fizycznej, artystycznej) uczestnicy będą spotykali się ze Słowem Bożym. Odbywają się w czasie wakacji, czy ferii zimowych.

Szkółki niedzielne

Szkółki niedzielne

Data wpisu: 19 sierpnia 2021| Służba

Regularne spotkania dla dzieci w wieku 3 – 12 lat z podziałem na 3 grupy wiekowe, odbywające się w trakcie nabożeństwa niedzielnego. W trakcie spotkań jest miejsce na wspólny śpiew, lekcję biblijną, zajęcia praktyczne (np. prace plastyczne), zabawy i inne. Tutaj możesz zostawić swoje dziecko w trakcie nabożeństwa i być całkowicie pewien, że jest pod […]