Kategoria: Dla dzieci

Matka z dzieckiem

Godzinka dla mam z dziećmi

Data wpisu: 5 września 2021| Aktualności

Jedną z pierwszych inicjatyw w Centrum Malinka są spotkania dla matek z dziećmi. Będzie to luźny czas, choć nie zabraknie też chwili na refleksję nad Słowem Bożym. W każdy wtorek, o godz. 8:45. Spotkanie otwarte dla wszystkich mam oraz dzieci. Serdecznie zapraszamy!

Dziecko z mapą

Wycieczka dla dzieci – zasady uczestnictwa

Data wpisu: 30 sierpnia 2021| Aktualności

W najbliższą sobotę (04.09), w trakcie otwarcia Centrum – niezależnie od warunków pogodowych – odbędzie się wycieczka dla dzieci (skauting). Całość powinna zająć ok. 3h. Na zakończenie przewidziane jest ognisko – ciepłe jedzenie i picie. Zbiórka, o godz. 15:30 Regulamin dostarczony przez organizatorów: SKAUTING Z BIBLIĄ Zasady uczestnictwa w wycieczce z elementami skautingu-harcerstwa: */ wycieczka […]

Chórek dziecięco-młodzieżowy

Data wpisu: 19 sierpnia 2021| Służba

To doskonałe miejsce dla każdego dziecka, które choć trochę lubi śpiewać. Dzieci pod opieką prowadzą-cego mogą spędzić super czas rozwijając swoje talenty muzyczne, jednocześnie służąc ludziom i Bogu. Chórek prowadzi doświadczona Gosia Rymorz, która zapala swoją pasją nie tylko dzieci starsze, ale i te najmłodsze. Próby chórku odbywają się w każdą sobotę o godzinie 9:00.

Godzinka dla mam z dziećmi

Data wpisu: 23 września 2021| Służba

Zbieramy się co tydzień, we wtorki o godz. 8.45. W planie: 8:45 – wspólna zabawa integracyjna z dziećmi 9:00 – refleksja biblijna „Ku zachęceniu” dla mam 9:15 – podsumowanie i modlitwa w mniejszych grupkach Dla chętnych kawa i luźne rozmowy do ok. godz. 10:00 Serdecznie zapraszamy wszystkie mamy!

Klub Dobrej Nowiny

Data wpisu: 19 sierpnia 2021| Służba

Spotkania dla dzieci, gdzie przez różne formy aktywności (np. fizycznej, artystycznej) uczestnicy będą spotykali się ze Słowem Bożym. Odbywają się w czasie wakacji, czy ferii zimowych.

Szkółki niedzielne

Szkółki niedzielne

Data wpisu: 19 sierpnia 2021| Służba

Regularne spotkania dla dzieci w wieku 2 – 12 lat z podziałem na 3 grupy wiekowe, odbywające się w trakcie nabożeństwa niedzielnego. W trakcie spotkań jest miejsce na wspólny śpiew, lekcję biblijną, zajęcia praktyczne (np. prace plastyczne), zabawy i inne. Tutaj możesz zostawić swoje dziecko w trakcie nabożeństwa i być całkowicie pewien, że jest pod […]