Kategoria: Dla dzieci

Warsztaty z zespołem dziecięco-młodzieżowym

Data wpisu: 2 lutego 2024| Aktualności

Zapraszamy wszystkie dzieci na Warsztaty Muzyczne z Zespołem Dziecięco-Młodzieżowym. Zajęcia odbędą się już 3 lutego ( sobota ) od godz. 9.00-12.00 w Centrum Malinka   Zapraszamy!

Skauting z Biblią

Data wpisu: 29 lipca 2022| Aktualności

Już w najbliższą sobotę (30 lipca 2022) w godzinach 16:00 – 22:00 odbędzie się Skauting z Biblią! Zbiórka przy Centrum Parafialnym. Jeśli warunki będą niesprzyjające, to pozostajemy w budynku. Ekwipunek skauta: plecak mały, kanapka na drogę, woda do picia 0.5l, latarka, bluza z długim rękawem, kurtka cienka przeciwdeszczowa. Więcej informacji o tym, czym jest skauting […]

Szkółki niedzielne w wakacje

Data wpisu: 3 lipca 2022| Aktualności

Od 17 lipca w każdą niedzielę do końca wakacji po wspólnym śpiewie z zespołem zapraszamy dzieci na zajęcia w dwóch grupach wiekowych: 3-5 lat oraz 6-10 lat do salek na dół. Do tego czasu szkółki nie odbywają się.

Wycieczka szkółki niedzielnej

Data wpisu: 23 czerwca 2022| Aktualności

W najbliższą niedzielę (26 czerwca) nabożeństwo jest nabożeństwem rodzinnym, w związku z czym zajęcia szkółki niedzielnej nie odbywają się. Po nabożeństwie natomiast organizowana jest wycieczka szkółkowa na Lazarkę. Prosimy dzieci o zabranie czegoś do picia na drogę. Posiłek będzie na miejscu.

Próby chórku w wakacje

Data wpisu: 17 czerwca 2022| Aktualności

Trwa przerwa wakacyjna, próby chórku dziecięco-młodzieżowego ruszają w sierpniu. Już dziś serdecznie na nie zapraszamy!

Szkółki niedzielne w czasie Świąt Wielkanocnych

Data wpisu: 13 kwietnia 2022| Aktualności

Informujemy, że w czasie Świąt Wielkanocnych szkółki niedzielne nie odbywają się. Najbliższe zajęcia szkółki już w niedzielę 24 kwietnia.

Dni Dobrej Nowiny

Data wpisu: 5 lutego 2022| Aktualności

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci na Dni Dobrej Nowiny w dniach 21-23 lutego. Zaczynamy o godz 10:00 i kończymy ok 12:00. Gościem spotkań będzie zaproszona misjonarka. Ważna informacja: we wtorek (22.02) zajęcia będą się odbywały na zewnątrz, dlatego więc prosimy o odpowiedni ubiór. Do zobaczenia!

Uwaga! Zmiana godziny spotkań dla mam z dziećmi!

Data wpisu: 10 grudnia 2021| Aktualności

Ważne ogłoszenie dla wszystkich mam chcących wziąć udział w Godzince dla mam z dziećmi: zmieniamy godziny spotkań. Widzimy się w każdy wtorek w godz. 9:00-10:00 (wcześniej zaczynałyśmy o 8:45). Do zobaczenia na najbliższym spotkaniu!

Skauting z Biblią

Data wpisu: 27 października 2021| Aktualności

Najbliższe spotkanie Skautingu odbędzie się w sobotę 30 lipca 2022 w godzinach 16:00-22:00. Ruszamy z inicjatywą spotkań skautingowych dla dzieciaków! Będzie sportowo, modelarsko, kulinarnie, muzycznie, a przede wszystkim – wartościowo! Garść przydatnych informacji: dzieci spotykają się w dwóch grupach wiekowych: 7-9 oraz 10-13; podstawowym i obowiązkowym wyposażeniem każdego skauta jest Biblia; zazwyczaj spotykamy się w ostatnią sobotę […]

Matka z dzieckiem

Godzinka dla mam z dziećmi

Data wpisu: 5 września 2021| Aktualności

Jedną z pierwszych inicjatyw w Centrum Malinka są spotkania dla matek z dziećmi. Będzie to luźny czas, choć nie zabraknie też chwili na refleksję nad Słowem Bożym. W każdy wtorek, o godz. 9:00. Spotkanie otwarte dla wszystkich mam oraz dzieci. Serdecznie zapraszamy!

Dziecko z mapą

Wycieczka dla dzieci – zasady uczestnictwa

Data wpisu: 30 sierpnia 2021| Aktualności

W najbliższą sobotę (04.09), w trakcie otwarcia Centrum – niezależnie od warunków pogodowych – odbędzie się wycieczka dla dzieci (skauting). Całość powinna zająć ok. 3h. Na zakończenie przewidziane jest ognisko – ciepłe jedzenie i picie. Zbiórka, o godz. 15:30 Regulamin dostarczony przez organizatorów: SKAUTING Z BIBLIĄ Zasady uczestnictwa w wycieczce z elementami skautingu-harcerstwa: */ wycieczka […]

Chórek dziecięco-młodzieżowy

Data wpisu: 19 sierpnia 2021| Służba

To doskonałe miejsce dla każdego dziecka, które choć trochę lubi śpiewać. Dzieci pod opieką prowadzącego mogą spędzić super czas rozwijając swoje talenty muzyczne, jednocześnie służąc ludziom i Bogu. Chórek prowadzi doświadczona Gosia Rymorz, która zapala swoją pasją nie tylko dzieci starsze, ale i te najmłodsze. Próby chórku odbywają się w każdą sobotę o godzinie 9:00.

Godzinka dla mam z dziećmi

Data wpisu: 23 września 2021| Służba

Zbieramy się co tydzień, we wtorki o godz. 9:00. W planie: 9:00 – wspólna zabawa integracyjna z dziećmi 9:15 – refleksja biblijna „Ku zachęceniu” dla mam 9:30 – podsumowanie i modlitwa w mniejszych grupkach Dla chętnych kawa i luźne rozmowy do ok. godz. 10:00 Serdecznie zapraszamy wszystkie mamy!

Klub Dobrej Nowiny

Data wpisu: 19 sierpnia 2021| Służba

Spotkania dla dzieci, gdzie przez różne formy aktywności (np. fizycznej, artystycznej) uczestnicy będą spotykali się ze Słowem Bożym. Odbywają się w czasie wakacji, czy ferii zimowych.

Szkółki niedzielne

Szkółki niedzielne

Data wpisu: 19 sierpnia 2021| Służba

Regularne spotkania dla dzieci w wieku 3 – 12 lat z podziałem na 3 grupy wiekowe, odbywające się w trakcie nabożeństwa niedzielnego. W trakcie spotkań jest miejsce na wspólny śpiew, lekcję biblijną, zajęcia praktyczne (np. prace plastyczne), zabawy i inne. Tutaj możesz zostawić swoje dziecko w trakcie nabożeństwa i być całkowicie pewien, że jest pod […]