Otrzymaliśmy życzenia świąteczne od Biskupa Kościoła E-A w RP Jerzego Samca, Biskupa Diecezji Cieszyńskiej Adriana Korczago oraz Burmistrza Miasta Wisła Tomasza Bujoka.
Dziękujemy!
Zamieszczamy je poniżej.
Drogie Panie! Już w najbliższy wtorek 23 czerwca, o godz. 17:30 odbędzie się kolejne spotkanie. [...]
20.06.2026
StudiumGitary oraz Zespołownia z Ustronia, zapraszają na koncert 24 czerwca, 19:30 w Centrum [...]
12.06.2026
Z okazji premiery najnowszej książki „Gdzie są twoje skrzydła?” Lidii Czyż, [...]
09.06.2026
25.06.2026
26.06.2026