Życzenia świąteczno-noworoczne 2023

Ikona kalendarza
Data wpisu: 25 grudnia 2023

Wesel się bardzo, córko syjońska! Wykrzykuj, córko jeruzalemska! Oto twój król przychodzi do ciebie, sprawiedliwy on i zwycięski.
(Za 9,9a)

Żyjemy w naprawdę trudnych czasach, w których jest coraz więcej wszelkiego rodzaju strachu, zmartwień i obaw. W związku z tym w szczególny sposób potrzebujemy czegoś, co może dać nam nadzieję – a właściwie kogoś, kto swoją obecnością będzie w stanie nas
wzmocnić, podnieść i wlać w nasze serca pewność.

Tym Kimś jest Pan Jezus – narodzony, by nadać naszemu życiu sens i wartość. Jezus – nasz Zbawiciel. Jego imię oznacza: Pomoc Pana; Zbawca; Ten, który przychodzi na ratunek w beznadziejnej sytuacji. Jedynie On może dać prawdziwy pokój i sprawić, że bez względu na wszystko, co dzieje się wokół nas, będziemy się czuć bezpiecznie.

Życzę Wam radosnych Świąt, pełnych pokoju i Jego obecności – upamiętniających Jego przyjście na świat!

Chcę Wam również podziękować za Waszą obecność, słowa zachęty, modlitwy i finansowe wsparcie naszego projektu transmisji internetowych bez którego nasza obecność u Was byłaby niemożliwa. Dziękuję także za szczodrą ofiarę, jaką przekazaliście na wyposażenie i funkcjonowanie centrum parafialnego!

Niech Was Bóg obficie błogosławi!

Ks. Leszek Czyż
wraz z Radą Parafialną

Strzałka w lewoWróć do aktualności

Nadchodzące wydarzenia