Życzenia świąteczne

Ikona kalendarza
Data wpisu: 19 grudnia 2022

(…) a na ziemi pokój ludziom, w których ma upodobanie (Łk 2,14).

Boisz się? Niestety, strach to nieodłączny element naszego życia, niejako wkomponowany w naszą codzienność. W swoim życiu boimy się wielu rzeczy: ciemności, choroby, przyszłości, a ostatnio szczególnie tego, czy wystarczy nam na opłacenie wszystkich rachunków. Wreszcie, boimy się śmierci i tego, co po niej będzie. Jednakże Biblia nas zapewnia, że kiedy należymy do naszego Pana, nie musimy się niczego bać. Bo jedną z najważniejszych oznak Jego obecności jest POKÓJ.

O tym pokoju mówili Aniołowie, przebywającym na betlejemskich polach, pasterzom: Pokój, ludziom, w których Bóg ma upodobanie. Jeżeli więc Pan Jezus, którego pamiątkę narodzenia świętujemy po raz kolejny, jest obecny w naszym życiu, nie musimy odczuwać strachu. Nasze serca będą wypełniane codziennie pokojem, jaki tylko On może nam dać, pokojem bez względu na otaczające nas okoliczności.

Niechaj więc z tym szczególnym czasie nadchodzących Świąt nasz Wszechmogący Pan daje Wam wiele radości i wypełnia Was i Waszych Bliskich, swoim cudownym POKOJEM

Ks. Leszek Czyż

Strzałka w lewoWróć do aktualności

Nadchodzące wydarzenia