Zimowe Kino Malinka – 18 i 19 lutego

Ikona kalendarza
Data wpisu: 25 stycznia 2022

Szukasz pomysłu na zimowy wieczór?
Lubisz oglądać wartościowe filmy z przesłaniem?
A może chcesz po prostu spędzić dobry czas w rewelacyjnym towarzystwie?

Jeśli na choć jedno z tych pytań odpowiedziałeś „TAK”, to koniecznie odwiedź Centrum Malinka w dniach 18 i 19 lutego! W programie naszego Zimowego Kina przewidziane są dwa filmy:


Piątek (18.02.2022), godz. 18:00 – „Wierzę w ciebie” (zobacz zwiastun)

Jedna miłość może zmienić świat – wzruszająca i inspirująca prawdziwa historia wielkiej miłości i nadziei.

Jeremy Camp jest wielką gwiazdą muzyki chrześcijańskiej. Sprzedaje miliony płyt, a jego koncerty zapełniają stadiony. Największym źródłem jego szczęścia jest jednak odwzajemniona miłość do cudownej Melissy. Wydaje się, że życie nie może być bardziej idealne. Aż do dnia, gdy na zakochanych spada dramatyczna wiadomość…


Sobota (19.02.2022), godz. 18:00„Sprawa Chrystusa” (zobacz zwiastun)

Zrealizowany z dynamizmem, trzymający w napięciu film oparty na prawdziwej historii Lee Strobla, dziennikarza, laureata Nagrody Pulitzera i autora bestsellerowej książki Sprawa Chrystusa, na której oparto scenariusz tej pasjonującej opowieści.

Lee był na samym szczycie. Jego mistrzowskie reportaże śledcze przynosiły mu liczne nagrody dziennikarskie, a w domu czekała na niego kochająca żona i dzieci. Miał poczucie, że jest panem swojego losu. Pewnego wieczoru jednak wszystko się zmieniło po tym jak jego żona niespodziewanie z ateizmu przeszła na chrześcijaństwo…

Groźba utraty rodziny stała się przyczyną, dla której ten zagorzały racjonalista i ateista postanowił udowodnić, że Bóg nie istnieje. Wtedy jeszcze nie wiedział, że będzie to najważniejsze dziennikarskie śledztwo w dziejach.


Wstęp jest darmowy, zapraszamy!

Strzałka w lewoWróć do aktualności

Nadchodzące wydarzenia