Wesprzyj fundację „Heaven for Africa”

Ikona kalendarza
Data wpisu: 29 listopada 2021

W ubiegłą niedzielę gościliśmy na nabożeństwie Łucję Niedobę – Prezeskę Fundacji Heaven For Africa.

Główną misją Fundacji „Heaven For Africa” jest niesienie pomocy dzieciom i dorosłym mieszkającym na terenie Afryki (głównie w Tanzanii i Ugandzie).

Dowiedzieliśmy się o problemach z jakimi zmagają się ludzie mieszkający w krajach afrykańskich. Brak dostępu do wody, niedożywienie, kiepska służba zdrowia, szkoła „na piasku”, to zaledwie kilka problemów, z jakimi mierzą się mieszkańcy tamtejszych terenów. Łucja Niedoba podzieliła się z nami także działaniami, jakie Fundacja podejmuje, aby pomóc tamtejszej ludności. Opowiedziała o budowie studni, o przyszłych planach na budowę szkół. Jak sama wspomniała, zależy im na to, aby nauczyć mieszkańców rozwiązywać tamtejsze problemy i żeby zapewnić im wykształcenie, a także dać odpowiednie narzędzia do tego, by zapewnić im godną przyszłość.

Jeśli leży Ci na sercu pomoc dzieciom zamieszkującym tereny Ugandy i Tanzanii, to jest możliwość zaangażowania się i objęcia patronatem adopcyjnym. Można włączyć się do pomagania samemu, ale można też połączyć siły i jako grupa (chórkowa, modlitewna, młodzieżowa, itp.) objąć patronatem dzieci w potrzebie.

Czy wiedziałeś/aś, że koszt adopcji w postaci 100 zł miesięcznie na dziecko, pokrywa:

  • Koszty leczenia
  • Przybory szkolne
  • Tygodniowy przydział żywności i środków czystości
  • Miesięczną opłatę szkolną
  • Ubrania i buty (dwa razy w roku)

Gorąco zachęcamy do pomagania! A jeśli chcesz poznać więcej szczegółów, odwiedź stronę Fundacji: HeavenForAfrica.pl Tam na pewno uzyskasz więcej informacji i konkretne wskazówki, jak krok po kroku zaangażować się w pomoc.

Bardzo serdecznie dziękujemy Łucji za podzielenie się z nami swoją służbą. To cenne i wartościowe i bardzo budujące.

A Was kochani zachęcamy do włączenia się w akcję!

Strzałka w lewoWróć do aktualności

Nadchodzące wydarzenia