Przeczytaj Biblię w rok!

Ikona kalendarza
Data wpisu: 16 listopada 2022

Przeczytanie całego Pisma Świętego to nie lada wyzwanie dla człowieka. Jednym udaje się to lepiej, a innym sprawia ogromne trudności, podobno wystarczy czytać 3-4 rozdziały dziennie. Wraz z nadchodzącym Nowym Rokiem, chcemy rzucić sobie wyzwanie, aby spróbować przeczytać Biblię od początku do końca w rok. Z jednej strony, istnieje wiele narzędzi, planów, pomysłów, które mogą ułatwić to zadanie. Z drugiej, wiele rzeczy robi się łatwiej, gdy ma się wsparcie innych ludzi.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne, dotyczące projektu. Plan spotkania:

  1. Stary Testament na skróty — czyli, z lotu ptaka spojrzenie na to, co wydarzyło się w Starym Testamencie, zanim przejdzie się do czytania szczegółów.
  2. Czego można oczekiwać, przystępując do czytania — czyli, rozmowy z osobami, którym udało się przeczytać całą Biblię (lub są w trakcie). Ich wzloty, upadki, rady itp.
  3. Jak przeczytać lub wysłuchać Biblię w rok — czyli: narzędzia, plany i pomysły na to, jak zrealizować to postanowienie.

Jeśli jesteś zainteresowany/a udziałem w projekcie albo tylko chcesz dowiedzieć się, jak mogłoby to wyglądać, to serdecznie zapraszamy na spotkanie – 19 listopada 2022 o godz. 18:00 w Centrum Malinka. Udział w spotkaniu NIE jest deklaracją przystąpienia do wyzwania. Jeśli uda się zebrać grupę osób, które zechcą przeczytać Biblię w rok, to nie wykluczamy organizacji kilku spotkań w ciągu roku, aby porozmawiać o tym, co czytamy i jak na idzie. Aby się wzajemnie wspierać lub wspólnie czytać. Decyzja ta będzie zależała od uczestników spotkania.

Strzałka w lewoWróć do aktualności

Nadchodzące wydarzenia