Dołącz do przygotowań przed Tygodniem Ewangelizacyjnym!

Ikona kalendarza
Data wpisu: 30 maja 2022

Tydzień Ewangelizacyjny w Dzięgielowie (7 do 10 lipca) zbliża się wielkimi krokami! W związku z tym jesteśmy proszeni o pomoc w przygotowaniach do tego wydarzenia.

Wiadomość od organizatorów:

Planujemy działania w następujących terminach:

  • 2 czerwca w czwartek, w godzinach 16.00 –19.30, transport elementów dużego namiotu [DN] z magazynu na Kępie do CME, potrzebnych jest 10 osób
  • 4 czerwca w sobotę, w godzinach 8.00–15.00, stawianie DN i okrągłego, potrzebnych jest 40 osób
  • 9 czerwca w czwartek, w godzinach 16.00–19.30, stawianie dużej hali, potrzebnych jest 10 osób

Od 20 czerwca do 20 lipca chcielibyśmy zatrudnić na umowę zlecenie dwie osoby do naszego działu technicznego do prac przy wyposażaniu obiektów, utrzymaniu ruchu i sprzątaniu po TE. Jeśli znasz kogoś, kto mógłby w tym czasie u nas pracować, a może sam chciałbyś podjąć taką pracę – proszę o informację. Wcześniej pisałem o trzech osobach, jedna już się zgłosiła i wkrótce rozpocznie u nas pracę.

Aby wszystko mogło zostać dobrze zaplanowane i sprawnie wykonane niezbędna jest wiedza, kto i w jakim terminie może do nas przyjechać. Z tego względu proszę o zgłoszenie się, pisząc na adres: cme@cme.org.pl lub wysyłając SMS bądź dzwoniąc pod numer 693 419 494. Jeśli możesz, zachęć znajomych, osoby z Twojej parafii, grupy biblijnej lub modlitewnej, bądź zorganizuj brygadę i razem przyjedźcie do Dzięgielowa, ale nie zapomnij nas o tym wcześniej powiadomić.

Niezależnie od przygotowań, prowadzimy rekrutację na wolontariat TE do różnych działów. Więcej informacji znajdziesz tu: https://cme.org.pl/te/wolontariat/. Zachęcamy Cię do zostania naszym WOLONTARIUSZEM lub naszą WOLONTARIUSZKĄ! Dołącz do grona ponad sześćdziesięciu osób, które już przysłały swoje zgłoszenia.

Jeśli nie możesz włączyć się w przygotowania do TE, prosimy, rozważ możliwość modlitewnego i finansowego wsparcia tego wydarzenia. Nasze plany i program znajdziesz tu: https://cme.org.pl/te, a wszystko co dotyczy finansów tu: https://cme.org.pl/te/wsparcie/.

Ale zanim TE, mamy dla Ciebie też inne propozycje.

W najbliższą sobotę w trybie online odbędzie się konferencja dla osób pracujących z dziećmi. Zostało także jeszcze kilka wolnych miejsc na obóz dla dzieci „Z Przyjacielem”, zatem jeśli zastanawiasz się nad wysłaniem swojego dziecka na wakacyjny wypoczynek połączony z ciekawym programem edukacyjno-biblijnym, nie zwlekaj. Wszystkie potrzebne informacje znajdziesz na naszej stronie www.

Natomiast, jeśli masz ochotę wziąć udział we wspólnym wieczorze uwielbienia z Zespołem CME – w najbliższą sobotę o godzinie 18.00 zapraszamy Cię do Drogomyśla. Miło będzie Cię zobaczyć!

Z nadzieją na spotkanie i Twoją pomoc.
Niech Bóg Ci błogosławi!
Paweł Gumpert

Strzałka w lewoWróć do aktualności

Nadchodzące wydarzenia