Cieszka Żółtko – Twarzą w twarz

Ikona kalendarza
Data wpisu: 19 stycznia 2024

3 lutego (sobota) o godz. 18.00 w Centrum Malinka odbędzie się wyjątkowy spektakl. Będziemy mogli zobaczyć i usłyszeć Cieszkę Żółtko w monodramie „Twarzą w twarz”.

“TWARZĄ W TWARZ” to monodram zainspirowany książką Tima Stevensona „The Bema: A Story about the Judgement Seat of Christ”

Spektakl, który poprawia duchową optykę, kalibruje i koryguje patrzenie na to, co w naszym życiu na ziemi ma wartość w wieczności. Wszystko może być nam wybaczone. Ale też wiele zostało nam powierzone. Co dalej?

Cieszka Żółtko – aktorka i storytellerka. Od lat związana ze Stowarzyszeniem Sztukmisja, które stara się za pomocą środków teatralnych i parateatralnych mówić o nadziei w Chrystusie. Żona muzyka Tomka Żółtko, mama Zosi i Jana. Mieszka w Krakowie. Lubi piec chleb i rozmawiać z ludźmi.

O spektaklu:

Jedna godzina, jedno krzesło, jedna aktorka. Milion myśli, milion emocji, milion spraw, o których teraz nie mogę przestać myśleć.

Dziękuję za to najmocniejsze po ewangelii przesłanie, z którym przyszło mi się zmierzyć.

 

Ten spektakl to godzinne spotkanie z trudnymi pytaniami o wiecznym znaczeniu. To czas na zajrzenie w głąb siebie i poszukanie w swoim życiu miejsca dla Boga. To spektakl, który porusza do głębi i nie pozwala zadowolić się tym co proste i powierzchowne. Każdy powinien to zobaczyć

Twarzą w twarz zderza Cię z nieuniknionym. Porusza. Daje Ci szanse na kalibrację. Zmusza do rewizji własnego postępowania, do podjęcia decyzji, zachęca do zmiany, daje nadzieje.

Zapraszamy!

Wstęp wolny. Będziemy wdzięczni za złożenie ofiary na pokrycie kosztów.

Strzałka w lewoWróć do aktualności

Nadchodzące wydarzenia