Szkółka niedzielna - 25.10.2020

W najbliższą niedzielę tj. 25 października zajęcia dla dzieci są odwołane.


Nabożeństwo niedzielne - 18.10.2020

W związku z obostrzeniami epidemiologicznymi w czerwonej strefie w niedzielnym nabożeństwie w naszym kościele może wziąć udział 25 osób (nie wliczając osób obsługujących nabożeństwo). Pozostałe osoby zachęcamy do udziału w transmisji nabożeństwa online.

Błogosławimy Was!

Dołączamy do tego apel biskupa Jerzego Samca: Zwracam się z prośbą o to, abyśmy w tym trudnym czasie byli dla siebie wsparciem, źródłem dobra i pocieszenia. Nie odwracali się od siebie, ale pomagali sobie wzajemnie. Nade wszystko jednak pamiętajmy o sobie w modlitwach.


Wsparcie dla Christian Refugee Service projektu (CRS) „Nadzieja dla Narodów”

Pomoc dla uchodźców z obozu Moria na wyspie Lesbos i wparcie wyjazdu grupy misyjnej z pomocą dla nich.

Kontakt: nadejepronarody@gmail.com
Informacje: https://www.c-r-s.cz

Konto dla darowizn pieniężnych:
Numer konta 2601742826/2010
IBAN: CZ0520100000002601742826
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX


Kurs przedmałżeński

W niedzielę 8 i 22 listopada oraz 6 i 13 grudnia br. od godz. 15.00 – 19,00 odbywać się będzie w sali parafialnej kurs przedmałżeński, który poprowadzą doradcy małżeńscy, pracownicy BSM – Kornelia i Zbigniew Kłapowie. Pary które planują wstąpić w związek małżeński prosimy o kontakt, jak również wzięcie udziału w tym szkoleniu.

Udział jest obowiązkowy. Koszt 40 zł. od osoby.


Nabożeństwa niedzielne

Serdecznie zapraszamy na niedzielne nabożeństwo już z udziałem wiernych. Przypominamy, że ciągle obowiązują zasady: posiadania maseczek oraz 2- metrowy dystans społeczny.

Transmisja online dostępna będzie jak zawsze na naszej stronie internetowej.


Nabożeństwa online - 5, 12.07.2020

W niedzielę 5 i 12 lipca zapraszamy do udziału w nabożeństwie, niestety nadal jedynie wirtualnie. W trakcie nabożeństwa będziemy łączyć się z wirtualnym Tygodniem Ewangelizacyjnym w Dzięgielowie, który właśnie się rozpoczyna. 

Równocześnie informujemy, że kancelaria parafialna jest czynna. Sprawy będzie można załatwiać przez okno lub telefonicznie.


Śniadanie dla Kobiet

Drogie Panie, zapraszamy na wirtualne śniadanie! W sobotę 4 lipca o 10 rozpocznie się transmisja XV edycji Śniadania dla Kobiet!

Bądź razem z nami! 
Jak obejrzeć transmisję? 
Dołącz do naszego wydarzenia na Facebooku Śniadanie dla Kobiet 2020 lub dołącz do transmisji na kanale YouTube.


Tydzień Ewangelizacyjny Dzięgielów 2020

Tegoroczny Tydzień Ewangelizacyjny będzie zrealizowany tylko w formie online od 5 do 12 lipca. Rozpoczniemy nabożeństwem o godzinie 10.00 w niedzielę 5 lipca, a zakończymy spotkaniem ewangelizacyjnym w niedzielę 12 lipca o godzinie 19.00. Od poniedziałku do soboty o godzinie 10.00 odbędą się wykłady biblijne, o 11.30 będzie emitowany program dla dzieci, o 16.00 i 17.00 webinaria, o 19.00 spotkania ewangelizacyjne, a o 20.30 program #młodzi.

Szczegóły na https://cme.org.pl/te/


Śniadanie dla Kobiet - 04.07.2020

Parafia EA w Wiśle Malince oraz Stowarzyszenie DEOrecordings serdecznie zaprasza na Śniadanie dla Kobiet! Spotkamy się w sobotę 4 lipca 2020r. o godzinie 10.00 pod hasłem „Wiele twarzy samotności” – tym razem wyjątkowo ONLINE!

Szczegółowe informacje na stronie http://www.sniadaniedlakobiet.pl/

Udział w Śniadaniu dla Kobiet jest bezpłatny.


Prośba o wspólną modlitwę

Biskup Diecezji Cieszyńskiej zachęca do włączenia się do wspólnej modlitwy.

Jezu, w czasie swojej ziemskiej służby ukazałeś swoją moc, troskę o chorych, słabych i potrzebujących. Uzdrawiałeś ich dolegliwości fizyczne, psychiczne i duchowe. 

Prosimy Cię, wesprzyj chorych na koronawirusa oraz tych, którzy potrzebują twojego uzdrowienia. Wspomóż wysiłki personelu medycznego, który z narażeniem własnego zdrowia otacza potrzebujących pomocą. Dzisiaj szczególnie polecamy Twojej opiece ks. Leszka Czyża i jego żonę Lidię, którzy przebywają w szpitalu. Niech poczują Twoją uzdrawiającą moc poprzez opiekę lekarzy i pielęgniarek. 

Usuń strach, lęk i poczucie odosobnienia od osób poddanych leczeniu lub przebywających na kwarantannie. Chroń ich rodziny i przyjaciół, obdarz pokojem wszystkich, którzy się o nich troszczą i ich kochają. Otocz nas swoją opieką i wypełnij nasze serca nadzieją.
Amen


Wcześniejsze wpisy