28 Sty

Koncert Roberta Kasprowicza i wieczory filmowe – 6-8.02.2015

Zapraszamy na koncert Roberta Kasprowicza oraz wieczory filmowe w dniach 6-8 lutego 2015 do sali OSP w Wiśle Malince na godzinę 18.30. Wstęp wolny !

W piątek 6 lutego odbędzie się koncert Roberta Kasprowicza. Robert jest wykonawcą muzyki chrześcijańskiej koncertującym w Polsce i za granicą. Jego twórczość to w większości utwory balladowe. W swoim dorobku ma trzy płyty „Moc miłosierdzia”, „Jesteś mą nadzieją”, oraz „Moja Twierdza”.

Podczas pierwszego wieczoru filmowego, w sobotę 7 lutego, odbędzie się projekcja filmu „Home Run – Powrót do domu”. Film powstał w oparciu o tysiące prawdziwych historii i dramatów, które dzieją się na naszych oczach, związanych z alkoholizmem i wszelkiego rodzaju uzależnieniami. Historia pokazana w filmie jest ostrzeżeniem ale zarazem przypomnieniem, że na pojednanie z Bogiem nigdy nie jest za późno – prawdziwa wolność, odkupienie i uzdrowienie jest realne i możliwe! Kliknij tutaj, aby zobaczyć trailer.

W ostatni dzień spotkań, w niedzielę 8 lutego, odbędzie się projekcja filmu „The Ultimate Gift – Bezcenny dar”. Film powstał na podstawie bestsellerowej ksiazki o tym samym tytule. Przez pryzmat roznych sytuacji i perypetii życiowych glownego bohatera dowiemy sie co tak naprawde w zyciu liczy sie najbardziej i co jest zrodlem szczescia, czy na pewno są to pieniadze i sława? … Motto filmu daje wiele do myslenia: „Zycie mozna przetrwac…. albo je przezyc!” Kliknij tutaj, aby zobaczyć trailer.

inne wpisy